Δραστηριότητες

Χρήσιμες συνδέσεις
Συλλογή φωτογραφιών

20/01/2012

Η Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου πλησιάζει!
Η Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου 2012 πλησιάζει! Στις 7 Φεβρουαρίου 2012 θα εορταστεί για 9η συνεχή χρονιά η ημέρα αυτή. Το Πανευρωπαϊκό Δίκτυο Εθνικών Κέντρων Ενημέρωσης & Επαγρύπνησης INSAFE, ως διοργανωτής του εορτασμού σε παγκόσμιο επίπεδο, σας προσκαλεί να γιορτάσετε μαζί μας, με το σύνθημα «Ανακαλύψτε τον ψηφιακό κόσμο μαζί… με ασφάλεια!».

Το Saferinternet.gr, ως επίσημος εκπρόσωπος του Insafe, θα διοργανώσει για άλλη μια φορά εκδηλώσεις σε κάθε γωνιά της Ελλάδας, με τη βοήθεια των "Πρεσβευτών" του. Μείνετε συντονισμένοι για να ενημερώνεστε για τα δρώμενα εκείνων των ημερών!
www.saferinternet.gr

Για να δείτε τη συμμετοχή του σχολείου μας ως πρεσβευτή στην Παγκόσμια ημέρα ασφαλούς διαδικτύου κάντε κλικ εδώ

Κεντρική σελίδα | Νέα Μεσημβρία | Ανακοινώσεις | Μαθητές | Καθηγητές | Δραστηριότητες | Βιβλιοθήκη | Εργαστήρια | Χρήσιμες συνδέσεις | Συλλογή φωτογραφιών

Τελευταία ενημέρωση της τοποθεσίας 21/01/12